Wydarzenia

 

Akcja pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych za rok 2022

 

Stowarzyszenie nasze od 02 marca 2023 roku do 27 kwietnia 2023 roku przeprowadziło po raz kolejny akcję pomocy parafianom przy wypełnianiu zeznań podatkowych za rok 2022. Nasi przedstawiciele służyli pomocą osobom mającym wątpliwości w prawidłowym wypełnieniu PIT-u. Z pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych skorzystały 78 osób.

 

Akcja pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych za rok 2021

 

Stowarzyszenie nasze od 03 marca 2022 roku do 26 kwietnia 2022 roku przeprowadziło po raz kolejny akcję pomocy parafianom przy wypełnianiu zeznań podatkowych za rok 2021. Nasi przedstawiciele służyli pomocą osobom mającym wątpliwości w prawidłowym wypełnieniu PIT-u. Z pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych skorzystały 122 osoby.

 

Akcja pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych za rok 2020

 

Stowarzyszenie nasze od 09 marca 2021 roku do 22 kwietnia 2021 roku przeprowadziło po raz kolejny akcję pomocy parafianom przy wypełnianiu zeznań podatkowych za rok 2020. Nasi przedstawiciele służyli pomocą osobom mającym wątpliwości w prawidłowym wypełnieniu PIT-u. Z pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych skorzystało 99 osób.

 

Akcja pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych za 2019 rok

 

Stowarzyszenie nasze od 03 marca 2020 roku do 30 kwietnia 2020 roku przeprowadziło po raz kolejny akcję pomocy parafianom przy wypełnianiu zeznań podatkowych za rok 2019. Nasi przedstawiciele służyli pomocą osobom mającym wątpliwości w prawidłowym wypełnieniu PIT-u. Z pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych skorzystało 91 osób.

 

Akcja pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych za 2018 rok

 

Stowarzyszenie nasze od 26 lutego 2019 roku do 25 kwietnia 2019 roku przeprowadziło po raz kolejny akcję pomocy parafianom przy wypełnianiu zeznań podatkowych za rok 2018. Nasi przedstawiciele służyli pomocą osobom mającym wątpliwości w prawidłowym wypełnieniu PIT-u. Z pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych skorzystało 117 osób.

Akcja pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych za 2017 rok

 

Stowarzyszenie nasze od 27 lutego 2018 roku do 29 kwietnia 2018 roku przeprowadziło po raz kolejny akcję pomocy parafianom przy wypełnianiu zeznań podatkowych za rok 2017. Nasi przedstawiciele służyli pomocą osobom mającym wątpliwości w prawidłowym wypełnieniu PIT-u. Z pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych skorzystało 109 osób.

Akcja zbierania podpisów aborcja

 

Dnia 12 listopada 2017 roku w naszej parafii została przeprowadzona akcja zbierania podpisów parafian, którzy udzielają poparcia projektowi ustawy o zmianie ustawy z dnia 7 stycznia 1993 r o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży. Inicjatorem akcji był Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „ZATRZYMAJ ABORCJĘ Warszawa 00-896, ul. Ogrodowa 28/30. W naszej parafii poparcia temu projektowi udzieliło 162 parafian.

 

Akcja pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych za 2016 rok

 

Stowarzyszenie od miesiąca marca do końca kwietnia 2017 roku przeprowadziło po raz kolejny akcję pomocy parafianom przy wypełnianiu zeznań podatkowych za 2016 rok. Nasi przedstawiciele służyli pomocą osobom mającym wątpliwości w prawidłowym wypełnieniu PIT-u. Z pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych skorzystało 106 osób.

 

Akcja pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych za 2015 rok

 

Stowarzyszenie od miesiąca marca do końca kwietnia 2016 roku przeprowadziło po raz kolejny akcję pomocy parafianom przy wypełnianiu zeznań podatkowych za 2015 rok. Nasi przedstawiciele służyli pomocą osobom mającym wątpliwości w prawidłowym wypełnieniu PIT-u. Z pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych skorzystało 130 osób.

 

Akcja pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych za 2014 rok

 

Stowarzyszenie od miesiąca marca do końca kwietnia 2015 roku przeprowadziło po raz kolejny akcję pomocy parafianom przy wypełnianiu zeznań podatkowych za 2014 rok. Nasi przedstawiciele służyli pomocą osobom mającym wątpliwości w prawidłowym wypełnieniu PIT-u. Z pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych skorzystało 105 osób.

 

Akcja Honorowego Oddawania Krwi 2015

 
Dnia 12 kwietnia 2015 roku, w niedzielę Miłosierdzia Bożego odbyła się w naszej parafii 10 akcja Honorowego Oddawania Krwi pod hasłem „TWOJA KREW RATUJE INNYCH”. Zgłosiło się 25 osób chętnych do oddania krwi. Dziewięcioro z tych osób, w wyniku przejściowych przeciwwskazań, nie zakwalifikowało się do poboru. Krew oddało 16 osób, co dało w sumie 7,2 litrów krwi. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej akcji. „Bóg zapłać”!!!.
Dnia 11 października 2015 roku, w Dniu Papieskim obchodzonym pod hasłem „JAN PAWEŁ II – PATRON RODZINY”. odbyła się w naszej parafii 11 akcja Honorowego Oddawania Krwi. Zgłosiło się 21 osób chętnych do oddania krwi. Czworo z tych osób, w wyniku przejściowych przeciwwskazań, nie zakwalifikowało się do poboru. Krew oddało 17 osób, co dało w sumie prawie 8 litrów krwi. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej akcji. „Bóg zapłać”!!!.

 

Akcja pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych za 2013 rok

 

Stowarzyszenie od miesiąca marca do końca kwietnia 2014 roku przeprowadziło po raz kolejny akcję pomocy parafianom przy wypełnianiu zeznań podatkowych za 2013 rok.
Nasi przedstawiciele służyli pomocą osobom mającym wątpliwości w prawidłowym wypełnieniu PIT-u.
Z pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych skorzystało 81 osób.

 

Akcja Honorowego Oddawania Krwi 2014

 
Dnia 12 października 2014 roku, w ramach obchodów Dnia Papieskiego obchodzonego pod hasłem „Jan Paweł II – Świętymi Bądźcie”, w naszej parafii odbyła się kolejna akcja Honorowego Oddawania Krwi. Zgłosiło się 16 osób chętnych do oddania krwi. Pięcioro z tych osób, w wyniku przejściowych przeciwwskazań, nie zakwalifikowało się do poboru. Krew oddało 11 osób, co dało w sumie 5 litrów krwi. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej akcji. „Bóg zapłać”!!!


Dnia 27 kwietnia, w dniu kanonizacji Jana Pawła II, w naszej parafii odbyła się ósma już akcja Honorowego Oddawania Krwi pod hasłem – „DAR KRWI - DAR ŻYCIA”!!! Zgłosiło się 30 osób chętnych do oddania krwi. Czworo z tych osób, w wyniku przejściowych przeciwwskazań, nie zakwalifikowało się do poboru. Krew oddało 26 osób, co dało prawie 12 litrów krwi. Jest to najlepszy wynik z dotychczas przeprowadzonych poborów krwi. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej akcji.

 

Akcja pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych za 2012 rok

 

Stowarzyszenie w miesiącach marzec i kwiecień 2013 roku przeprowadziło już po raz trzeci akcję pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych za 2012 rok.
Pomoc skierowana była do osób, które pragnęły swój 1% podatku przeznaczyć na budowę kościoła.
Nasi przedstawiciele służyli pomocą osobom, które nie zawsze potrafią się odnaleźć w gąszczu ciągle zmieniających się przepisów podatkowych.
Z pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych skorzystało 56 osób.

 

Akcje Honorowego Oddawania Krwi 2013

 
Galeria z akcji
Dnia 13 października, w niedzielę, w naszej parafii, odbyła się akcja honorowego oddawania krwi pod hasłem „Podziel się, bo krwi nie da się wyprodukować” Zgłosiło się 11 osób chętnych do oddania krwi. Krew oddało 7 osób, co dało w sumie 3,15 litra krwi. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej akcji. „Bóg zapłać”!!!.

Galeria z akcji
Dnia 07 kwietnia, w niedzielę Miłosierdzia Bożego, w naszej parafii odbyła się kolejna akcja Honorowego Oddawania Krwi pod hasłem –„ODDAJ KREW - OCAL ŻYCIE ”!!! Zgłosiły się 22 osoby chętne do oddania krwi. Ośmioro z tych osób, w wyniku przejściowych przeciwwskazań, nie zakwalifikowało się do poboru. Krew oddało 14 osób, co dało 6,3 litra krwi. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej akcji. „Bóg zapłać”!!!

 

Akcja pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych za rok 2011

 

Stowarzyszenie od miesiąca marca do końca kwietnia 2012 roku przeprowadziło po raz kolejny akcję pomocy parafianom przy wypełnianiu zeznań podatkowych za 2011 rok.
Nasi przedstawiciele służyli pomocą osobom mającym wątpliwości w prawidłowym wypełnieniu PIT-u.
Z pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych skorzystało 39 osób.

 

Akcje Honorowego Oddawania Krwi 2012

 
Galeria z akcji

Dnia 14 października, w ramach obchodów Dnia Papieskiego, w naszej parafii odbyła się piąta już akcja Honorowego Oddawania Krwi pod hasłem – „KAŻDA KROPLA KRWI DAREM ŻYCIA”!!! Zgłosiło się 27 osób chętnych do oddania krwi. Sześcioro z tych osób, w wyniku przejściowych przeciwwskazań, nie zakwalifikowało się do poboru. Krew oddało 21 osób, co dało prawie 9,5 litra krwi. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej akcji. „Bóg zapłać”!!!


Galeria z akcji

Dnia 15 kwietnia, w niedzielę Miłosierdzia Bożego, po raz czwarty w naszej parafii odbyła się akcja honorowego oddawania krwi po hasłem ”PODARUJ INNYM CZĄSTECZKĘ SIEBIE”. Zarejestrowano 20 osób do oddania krwi, z których krew oddało 18 dawców. Każdemu dawcy jednorazowo pobiera się 450 mililitrów krwi, więc łącznie tego dnia oddano 8,1 litra krwi. Podarowaliśmy bezinteresownie drugiemu człowiekowi cząsteczkę siebie. Składamy wszystkim, którzy wzięli udział w tej akcji serdeczne „Bóg zapłać”.

 

Akcje Honorowego Oddawania Krwi 2011

 
Galeria z akcji

Dnia 16 października, w ramach obchodów Dnia Papieskiego, w naszej parafii odbyła się kolejna akcja Honorowego Oddawania Krwi pod hasłem – „OKAŻ SERCE - ODDAJ KREW”!!! Zgłosiło się 29 osób chętnych do oddania krwi. Siedmioro z tych osób, w wyniku przejściowych przeciwwskazań, nie zakwalifikowało się do poboru. Krew oddały 22 osoby, co dało w sumie 9,9 litra krwi. Po raz kolejny podarowaliśmy bezinteresownie coś drugiemu człowiekowi. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej akcji. „Bóg zapłać!!!”

Galeria z akcji

Dnia 12 czerwca, w ramach dziękczynienia za beatyfikację Jana Pawła II, w naszej parafii odbyła się akcja Honorowego Oddawania Krwi pod hasłem – „Pomóżmy i my uratować czyjeś życie!!!”
W sumie zgłosiły się 33 osoby chętne. Po wstępnej weryfikacji 10 osób nie kwalifikowało się do oddania krwi. Zarejestrowano 23 osoby, z czego krew oddało 19 osób, co dało w sumie 8,5 litra krwi. Była to już druga taka akcja zorganizowana na terenie naszej parafii.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do tej akcji. Tym, którzy oddali krew, a także tym, którzy chcieli, ale z różnych przyczyn nie mogli tego uczynić. Wszystkim składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 

Akcja pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych

 

Stowarzyszenie od miesiąca marca do końca kwietnia przeprowadziło akcję pomocy parafianom przy wypełnianiu zeznań podatkowych za 2010 rok. Nasi przedstawiciele służyli pomocą osobom, dla których samodzielne wypełnienie PIT-u stanowi problem. Swoją chęć pomocy skierowaliśmy w sposób szczególny do osób, które nie mają obowiązku rozliczenia się z fiskusem z racji tego, że robi to za nich ZUS lub zakład pracy. Jest to bardzo wygodne, ale niestety w takiej sytuacji nie przekazujemy żadnej Organizacji Pożytku Publicznego 1 % z naszego podatku. Pieniądze trafiają do „wielkiego kotła” państwa i nie wiemy dokładnie na co są wydatkowane. Z pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych skorzystało 31 osób.

Galeria z akcji
 

Akcja Honorowego Oddawania Krwi

 
Galeria z akcji

Dnia 03 października 2010 roku w ramach obchodów dnia Papieskiego – odbyła się akcja Honorowego Oddawania Krwi. Zgłosiły się 34 osoby chętne do oddania krwi, ale z powodu przejściowych przeciwwskazań 10 osób nie mogło oddać krwi w tym dniu. Krew oddały 24 osoby, co dało prawie 11 litrów krwi. Jest to bardzo dobry wynik! Swoją postawą daliśmy dowód na to, że realizujemy w swoim życiu przykazanie „miłości bliźniego” i dobrze odrabiamy „lekcje” zadane nam przez Jana Pawła II.

 
Stowarzyszenie KRÓLUJ NAM CHRYSTE na rzecz budowy kościoła p. w. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Tczewie
Jeśli masz jakieś pytania bądź uwagi, wyślij nam wiadomość.